«

»

Led 02 2013

BestRefback4U: Vydělávejte online na 1 místě – vyšší výdělky

Hledáte přivýdělek online? Zkuste klikačky! K ničemu se nevážete, nejsou potřeba vstupní poplatky, začít vydělávat můžete hned!
Každá klikačka vám zabere jen pár minut času! Je na vás, kolik času vyděláváním strávíte, do kolika klikaček se zaregistrujete.
Časem si můžete vytvořit i pěkný pasivní příjem a my vám poradíme, jak na to!

Zaregistrujte se na světoznámé klikačky přes naši stránku a vydělávejte dvakrát za jedno klikání – nejen na klikačkách, ale jako bonus i u nás!
Všechny nejlepší a nejoblíbenější klikačky u nás máte hezky pohromadě a výdělky se vám načítají do jednoho účtu. Vyděláváte tak mnohem rychleji!
Poradíme vám, které klikačky jsou spolehlivé, kde jsou nejvyšší výdělky, pravidelně informace aktualizujeme!

Jak funguje náš systém?
Pokud se na klikačky zaregistrujete přes nás (přes náš referenční odkaz, tzv. reflink), budete náš referral. Potom když začnete na klikačkách vydělávat, klikačky nám budou dávat bonusy za to, že jsme vás doporučili.
Dají nám určité bonusové %, které se počítá z vašich výdělků. Nic se vám neodečítá. Pokud byste se na klikačky nezaregistrovali přes nás, ale sami, budete na klikačce vydělávat úplně stejně.
Pokud se ale zaregistrujete přes nás, my vám dáme ještě navíc určité procento z výdělků, které z vás máme. To procento se nazývá refback. Vrátíme vám část z toho, co nám na klikačkách vyděláte.
Vyděláváte tak nejen na klikačce, ale i u nás. Výdělky u nás máte jako bonus navíc. Neděláte nic navíc, ale vyděláváte více, než kdybyste se zaregistrovali sami!

Výhody naší stránky:

 • registrace zdarma, nic neplatíte
 • 50 – 100% refback na klikačky!
 • na nejlepší klikačku na světě Neobux dáváme 100% refback! Ano, 100% toho, co nám vyděláte, vám vrátíme na účet!
 • klikačky můžete i navrhovat, můžete je hodnotit jak slovně, tak i hvězdičkami
 • u nás můžete mít i referraly – můžete doporučovat další lidi a vydělávat z nich! Není to podmínkou, je to jen další výdělek navíc.
 • můžete sledovat své statistiky – kolik jste si u nás za klikání na jednotlivých klikačkách vydělali, kolik jste si vydělali z referralů
 • vidíte i naše statistiky – kdy jsme obdrželi od klikaček výplatu, kolik máme na účtu, kolik kde máme referralů, kolik si referralové už vydělali
 • nemusíte být denně aktivní, jak budete klikat na klikačkách, je na vás (ale čím aktivnější budete, tím si vyděláte více)
 • za aktivitu u nás dostanete členství Partner zdarma! to znamená vyšší refback, tedy vyšší výdělky!
 • za registraci na každou klikačku přes nás dostáváte bonusy
 • můžete si u nás velmi levně zakoupit lepší členství pro vyšší výdělky a také inzerci a propagovat svoje stránky (reflinky na klikačky, e-shop, blog, atp.)
 • vydělávat u nás můžete i shlížením videí! Za to dostáváte Coiny, které si hned můžete směnit za peníze!
 • stránka je v češtině hned po registraci a přihlášení
 • mnoho informací v češtině o tom, jak to celé funguje, najdete v našem Helpdesku, můžete tam i zadávat vaše dotazy

Registrace zde: BestRefback4U.com

Máme i vlastní klikačku s názvem BestAurora4U , kde můžete rovněž vydělávat klikáním a shlížením videí. Navíc jsou tam různé akce a soutěže, můžete tam také velmi levně inzerovat (mnoho druhů inzerce, balíčky výhodných kreditů na reklamu).

Registrace do klikačky BestAurora4U zde .

Součástí klikačky je i systém Referralové Zdarma .
Můžete si zdarma umístit svoje reflinky do stránek s návody, jak vydělávat na těch nejlepších klikačkách, a získávat tak referraly zdarma a automaticky!
Více informací najdete na stránkách systému Referralové Zdarma .

Napsali jsme pro vás mnoho návodů, jak vydělávat na jednotlivých klikačkách, a pokud byste chtěli poradit nebo budete mít nějaké dotazy, neváhejte nám napsat (kontakt najdete na stránkách), rádi vám poradíme, případně i provedeme procesem registrací, vysvětlíme, jak vše funguje, atp. Pokud vyděláváte vy, vyděláváme i my, a pokud vyděláváme my, můžeme vám dát bonus – tak se nestyďte napsat, nebudete obtěžovat, naopak!

Pro výdělky z klikaček se registrujte zde: BestRefback4U.com – výdělky klikáním.

Těšíme se na spolupráci s vámi!