«

»

Pro 25 2008

Fortress War 6 – účast naší guildy – ubránili jsme!

Chtěla bych poděkovat všem zúčastněným za pomoc a spolupráci, i když to byla snad nejnudnější a nejlehčí FW, jakou kdy Tibet viděl.
Zúčastnili se: Blackmamba (sword 66), XxPelikanxX (blader 89), Angel88cz (rogue/cleric 70), _J3N4_ (nuker 83), StronG_WomaN (nuker 89), elDiabolo s charem Mixer_CZ (bowman 86) a já s 2 chary Vixen_CZ (wizard/bard 90), X_RaciceCZ_X (rogue/cleric 85)).
Naše unie byla ve složení: Rebel_Force, Imperium_CZ, Apocalypse, Curse, ENDLESS, Mafia_Latina, Akatsuki, DarK_LegendZ. Nezúčastnili se: Mafina_Latina, DarK_LegendZ.
V bránění nám měli poháhat ještě Apocalypse2. Ale nebylo koho zabíjet, protože nepřátelé prostě nepřišli:) Zkusili to jen jednou, a pak to vzdali, a my jsme se tam hodinu a půl nudili. Na hradbách nikdo nehlídal a nepřátelští hráči se hledali těžko, vypadalo to jak čekání na unique :D Po půlhodě jsme si šli dělat kafe, kouřit, sledovat TV atd. a po hodině to půlka unie vzdala, šli off nebo do DW dělat PvP. Zbytek se nudil tak, že jsme se sešli před jižní bránou a fotili jsme se:D

Obrázky hovoří za vše:

Vzácný to úkaz - nepřítel :DJak se bránila west gate :DNuda vyústila v hromadné foceníStejně už byla půlka unie pryč z FW tak co :) Say cheese - Řekněte sýr :DFoto zezaduNuda nuda nuda …Po šíleném boji :DDD je Fortress zase naše