«

»

Říj 05 2008

Jak odstranit skilly, které už nechcete

Herbalisty (jakákoliv Drugstore) si vezměte Resuscitation potion quest (je pod Editing skill).
Tento quest tedy slouží k odebrání levelu skilů i levelu zbraní/force a tím i ke snížení celkového počtu mastery Lv (max 300).

Potom vám budou padat z monster Curst Heart.
Ty u herbalisty vyměňte za potiony (ampulky). Za 10 curst hearts je jedna, ta dá možnost snížení o jeden Lvl buď skill nebo mastery lvl.
Snížení Lvlu skillů a mastery vrací 80 % použitých SP. Je však potřeba ještě za to zaplatit (a nestojí to zrovna málo).

Potom znovu u Herbalisty klikněte na Editing skill → Skill reallocation a tam už je možnost odebírání skillů a snižování lvlů mastery.

Zbydou li vám nějaké nepoužité ampulky, můžete je prodat do NPC.

Quest je možno dělat nekonečněkrát. Maximální počet curst hearts v inventáři je 300, když potřebujete více, musíte je vyměnit za ampulky, pak je možno sbírat další.

Když mám skily v mastery na stejném lvlu jako mastery Lvl, tak tam není možnost sundat celkový Lvl mastery zbraně/force.
O kolik jdete dolů s nejvyšími lvly skillů v mastery od Levelu mastery zbraně/force, o tolik levelů můžete celkový mastery Lvl sundat.
Objeví se tam možnost – Lvl down. (např. pokud máte třeba fire mastery lvl 30 a dejme tomu imbue na lvlu 20 a mag defence na lvlu 25, můžete sundat fire mastery lvl jen na lvl 25, potom musíte sundat lvl mag defence (třeba až na 0), pak budete moci sundat fire mastery lvl na 20, potom musíte sundat imbue skill (třeba až na 0), abyste zase mohli sundat fire mastery lvl. V našem příkladě už nemáme ve fire mastery žádné skilly, takže můžeme sundat fire mastery lvl až na 0).

Takže shrnuto: je celkem možnost 300 levelů (=mastery limit) – když shodím levely ze skillů, můžu k nim stáhnout i level celkový (mastery zbraně nebo force), což se projeví v počtu využitých levelů v mastery limitu.