«

»

Srp 04 2010

Několik informací o hře Silkroad Online (takové malé FAQ)

Nejdříve opravdu ve zkratce, co je Silkroad Online:
Silkroad je MMORPG – znamená masivně hraná online hra, kde jde o: lvlování postavy, sbírání a vylepšování jejích itemů (věcí), zabíjení monster a bossů, plnění questů. Měnou ve hře je gold (zlato).
Co ale Silkroad dělá Silkroadem je trojúhelníkový konflikt povolání – trader (obchodník), hunter (lovec), thief (zloděj).
Nejlepší vizitkou hry jsou ale obrázky (screeny), kterých najdete na těchto stránkách spousty.

České (cz) Silkroad forum – zde (forum guildy Imperium_CZ) – pouze pro členy guildy.

Oficiální stránky Silkroadu – dříve silkroadonline.net, nyní www.joymax.com/silkroad/

Download hry Silkroad Online – pro download této gamesky si musíte nejdřív založit účet, přihlásit se, a pak si teprve můžete hru stáhnout zde.

Silkroad gold – zlato v Silkroadu se dá koupit na různých pololegálních stránkách, které ale uvádět nebudu, určitě si je každý šikovný najde s pomocí strýčka Google :) Každopádně kupováním goldů riskujete ban.

Private servery – existuje jich spousta, většinou je problém s registrací a stažením klienta. Ale mají spoustu výhod: rychlejší expení, lepší drop rate (padá víc věcí), žádná waiting period (čili login na první pokus), item mall věci levnější než v oficiálním Silkroadu atd. Mají různá vlastní specifická nastavení, ty horší ale trpí lagy (zadrhávání hry).

Silkroad Online SP Calculator – počítadlo sp (=skill pointů) zde: sro.mmosite.com/x. Slouží k výpočtu množství SP, které budete potřebovat, abyste byli FF (fully farmed/full farm). Tento údaj pomůže při farmení – což je velmi neoblíbená, ale nutná činnost, abyste byli silní a mohli mít všechny skilly (kouzla) vašich mastery.
Farmení – expení s gapem (nejlépe 9) – přibývá hodně SP, ale velmi málo EXP (experience, zkušenosti, lvl).
Gap 9 je rozdíl 9 mezi lvlem characteru (postavy) a nejvyššího lvlu mastery.
 

Silkroad Loader (Testosterone Loader) – svého času velice populární nedovolený program, který umožňoval logování bez stálého pouštění a zavírání hry při každém pokusu o přihlášení do hry. Také umožňoval spuštění více klientů – tolika, kolik váš počítač zvládl :) Nyní je jeho vývoj zastaven – už se nedá použít, nefunguje. Částečně byl nahrazen jakýmkoli botprogramem, který ve své podstatě umí totéž. Používáním bota riskujete ban. Také nebudu uvádět odkazy – určitě si to umíte najít sami :)

Silkroad Cheaty – příznivce švindlování a podvádění zklamu – žádné cheaty v Silkroadu nejsou. Pokud nějaké jsou, pak to jsou spíše bugy (chyby ve hře).
Bugů bylo od začátku hry nepočítaně – některé vedly v nejhorším případě k hackování, kradení/ztrátě charů – což se nevyhnulo ani mně. Další byly sice méně nebezpečné, ale také dost nepříjemné. O některých píšu na těchto stránkách, o jiných na našem fóru (máme tam seznam aktuálních i starých bugů), a dokonce jsem natočila i videa jako důkaz.

  • např. video – Silkroad Bandit Fortress Disconnect bug (DC bug v Bandit Fortressu – tato pevnost tím byla bohužel známá) na N-Joy nebo na Youtube.
  • nebo Silkroad Graphic Bug (grafický bug) – zde