«

»

Bře 12 2013

DevilSro – Česko-slovenská komunita roste!

Česko-slovenská komunita na privátním serveru DevilSro roste a roste!

Guilda Imperium_CZ je již plná cz-sk hráčů, proto byla založena další guilda Czech_Lions, která je s guildou Imperium_CZ v unii. Můžete tedy komunikovat se všemi Čechy a Slováky v jednom chatu!
Nováčci budou nyní přijímáni do guildy Czech_Lions.

Český GM [GM]_FiRaRiST_ pomáhá oběma guildám – expení a další, stačí se s ním domluvit, co potřebujete!

A jak se k nám dostanete?
Na http://devilsroo.com/ (hra má nové stránky) se zaregistrujte, stáhněte si klienta, spusťte, přihlašte se, vytvořte si postavu a hrajte.
Kontaktujte [GM]_FiRaRiST_ přímo ve hře a nebo na jeho ICQ 319422555.
Můžete si přidat i mě na FB: Racicecz Leaderka.
Případně na sebe zanechte kontakt zde v komentáři, napíšeme vám.

3 comments

 1. Petr Kinc

  Ahoj.
  Není to pro mě zrovna veselé čtení; hraju „normální“ Silkroad už pár let. Nebudu tady vypisovat svoje záporné, nebo kladné zkušenosti. Potřebuju poradit s tímhle klonem!
  Asi před týdnem jsem víceméně náhodně objevil tyto stránky. I rozhodl jsem se Devilsro vyzkoušet. Stahl jsem klienta, zaregistroval se a (kupodivu) i spustil. Moje první postava (Čína, int, sword) mi nějak „zatuhla“ v Janganu, když jsem si nasadil obchodní vlajku a chtěl spustit koně na převoz zboží… Hra spadla do widlí. Při každém pokusu o nastartrování, přesně v tomto místě kiksne. I založil jsem novou postavu – čína, luk, str. S touto jsem se zatím dostal nejdál. Využil jsem a koupil SOM luk a pak i D11 garment. Pozabíjel pár „unique“ a dostal se do Alexandrie. A tady začíná můj další problémek. Mince, resp. Coiny. Koukal jsem se po nové zbrani – kromě goldíků, kterých rozhodně nedostatek nemám, chtějí taky „Iron Coins“. Jak je mám získat ? Koukal jsem do fóra, ale neuspěl jsem. Zkoušel jsem otravovat o radu hráče. Buď si ze mě dělali legraci, když mi lámanou angličtinou vysvětlovali, že si mám nechat svoji zbraň, nebo si pořídit „tu jeho“. Drtivá většina mě prostě ignorovala. Na jejich adresu mě nenapadají slušná slova… Jedinou konkrétní radu jsem dostal včera – mám prý zapnout M-bota a pustit ho na 106… Co k tomu dodat ? Kde zatraceně shánět ty mince (a jakýsi RP) ?
  Malá naděje, ale doufám, že mi někdo odpoví…

  1. Račice (Admin)

   Ahoj.
   K té první postavě – na privátních serverech bývají chyby, které každý admin postupně dolaďuje. Proto je potřeba vše hlásit. Děkuju za upozornění, pošlu chybu za adminem :)
   Ty Iron Coiny padají z mobek od lvlu 105 nebo 106. V normálním sro jsou dost vzácné, padají snad jen z určitých bossů/uniques, a tady právě to má admin udělané tak, aby padaly i z mobek.
   A ten m-bot, no to záleží na Tobě, zda chceš hrát ručně, nebo pustit bota a nechat to běžet. Na farmení těch coinů je asi opravdu lepší ten bot, protože to budeš farmit dlouho a nevím, jakou máš trpělivost. Vypadne kolem 10–20 coinů denně (za 24h). Tak si spočítej, jak dlouho budeš u toho sedět a killit mobky, než si nasbíráš na zbraň.
   No a dál padají stejně jako v normálním sro z určitých těžkých bossů/uniques, ale to pro většinu hráčů není moc dostupná cesta.
   Většinu hráčů sro obecně tvoří hráči z Egypta a Turecka a to jsou většinou děti a z ne-arabsky mluvících hráčů si dělají akorát tak srandu a okrádají je. Nevšímej si jich, nemá to s nima smysl.
   Jsi v české guildě? Jestli ne, můžeš do naší. Tam Ti poradí.
   Kdybys ještě něco potřeboval vědět, klidně napiš.

  2. Račice (Admin)

   Ahoj, tady je reakce českého admina:
   „Ahoj, at si mě přidá na skype, char mu opravím, aby mohl dál hrát. Ten bug dělaj ty transport peti. majitel to bude opravovat, ale postavu mu muzu zprovoznit sam kdyz da id a pw na skype. Iron coiny padaj z monster obycejnejch 106, 107, 110 (Idealni je na sbirani Mbot, ktery je free na strankach nebo mu ho poslu). Zbraň mu dám zadarmo nějakou pořádnou. PR jsou v klasickém silku Silky, tady jsou to PR“
   Tak prosím dej na sebe skype a přidej si admina, jeho skype je frt654.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>