«

»

Led 12 2013

Silkroad Online

Silkroad online je MMORPG typická svým triangulárním konfliktem – trader, hunter, thief nebo-li obchodník, lovec, zloděj. Je to jakési zpestření ke klasickému lvlování zabíjením mobek (zde až do míry grindfestu – nebudete dělat nic jiného, celá hra je jen o zabíjení tisiců mobek stále dokolečka).
Dalšími aktivitami je lovení uniques (zabíjení world bossů), fortress war (bitvy o pevnost), craftění equipu (kvůli povolání), vylepšování equipu (přes alchemy, kamenama – přidávání modrých statů).
Při expení se budete těšit na vzácné dropy – SoS (Seal of Star), SoM (Seal of Moon), SoSun (Seal of Sun), SoN (Seal of Nova).
Lákadlem je také hezká grafika a proměnlivé počasí.

Ze začátku (s max lvlem 60–80) to byla super hra, pak ale do**dali všechno, co mohli.
Začalo se masivně botovat (hlavně goldboti), změnila se komunita (z eu/usa na africkou/asijskou) a hra šla od desíti k pěti.

Časem se třístranný konflikt změnil pouze na dvoustranný – zbyl už jen hunter a thief. Jejich kvality se dají také lvlovat expením na mobkách – jaké zklamání, jedna z mála zábavných věcí právě proto, že se nemusely zabíjet mobky – nyní lvlujete také tak :(

Další updaty byly ve stejném duchu – totálně otrávily hru.

Uniques díky serverům přeplněným high lvlama už lovit nebudete – budete rádi, když je vůbec spatříte.

Jedinou zábavou tedy zůstává Fortress War, tedy pokud jste high lvl. Malé lvly jsou tam k ničemu.

A dál? Nuda.
Nehrajte tuhle hru, je o ničem – a to nemluvím ani o bezpečnosti vašich charů, která je na nule…
Zkuste Runes of Magic, doporučuji!

2 comments

 1. James

  Tak to co tady píšeš v článku je absolutní hloupost! od 18.12.2012 jsou ve hře sníženy nároky na level up a cena Skillů a mastery o 50%! Veškerý systém z SRO-R (PVP, Nové Skilly, Nový Balance apod) je převeden na iSRO.. Takže už není potřeba dělat Taxi, Bot a nebo GAP!

  A to nemluvím o nových systémech které mají být do této hry přidány během roku 2013 (Arabie, 14D, Nový Academy System, CTF Systém, Union PT, 74 nových Skillů, Nový Unique Systém, Nový Fortress War Donwhang, Samarkand, Evil Order a Tarim Basim)

  Co se týče zabezpečení tak to je aférka rok stará, a od té doby není zaznamenán žádný takový další malér. Pokud ano, týká se to pouze chybou jednotlivce (krátké heslo, zavirovaný pc, sdílení ACC s jinými hráči, používání sraček typu IBOT,PHBOT,AGBOT,SROKing apod, tkzv vše co není Sbot..)

  Takže vlastně nechápu autora těchto stránek, proč je neustále má v provozu, když tuto hru absolutně odsuzuje, aniž by si k ní sednul a uviděl že hra je během toho roku absolutně jinou hrou.

  A málem bych zapoměl..
  Nemluvím o tom že každý nový hráč nově dostane : Pick peta, Devil spirit, Premium day na 4 týdny. Dále svitky jako Reverse Scroll, Ress, Speed 100%, a každých 10 levelu dostane odměny jako : Svitky, Premium day, Inventory Expansion!

  1. Račice (Admin)

   Ahoj, děkuji za update a komentář.

   Moje odpověď je trošku delší, proto jsem si ji dovolila napsat do nového článku, který najdeš zde: Nový Silkroad – Názor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>