«

»

Úno 24 2012

Hack databáze SRO – přechod na private server

Hacknuli databázi SRO (ne že bych něco podobného nečekala), spousta hráčů přišla o chary (mluví se o SRO apokalypse). Rollback ani jiná pomoc hráčům samozřejmě nebyla, jak jinak. Ani přiznání ze strany Joymaxu, ani kompenzace. Nic. Což už určitě nikoho déle hrajícího nepřekvapuje. Víme, co je Joymax zač!
Hacknuty byly také 3 chary z naší guildy, z toho jedna moje. Dva hráči tímto definitivně skončili, včetně mě. Na co ztrácet čas ve hře, kde když o všechno přijdete, tak nikdo nehne ani prstem, aby s tím něco udělali, všem je to fuk? A Turci se vám ještě za to smějou. Už ta hra nestojí ani za napsání loginu do hry a stisknutí enter. Zaslouží si delete z kompu. Kdyby Joymax nebyli takoví blbci líný, tak to takhle nemuselo dopadnout, hra to byla dobrá.

Šli jsme na chvíli vyzkoušet private server GeSRO. Musím říct, že vypadal dobře, lvly šly skoro samy (co je to farmení?:D ) a goldů bylo také dost, GM přítomni nonstop, vymýšleli různé akce, soutěže atd., co víc si přát. Ale chuť do hraní už nebyla, zklamání z ofika bylo velké…
Založili jsme tam guildu Imperium_CZ tak nějak z nostalgie, ale moc aktivní tam nejsme (spíš vůbec). Ale kdo by chtěl do guildy, klidně ho přijmu :)
Všem hodně štěstí a už tuhle hru fakt nehrajte, nemá to smysl.

Pro závisláky – zkuste hru Runes of Magic, server Siochain, guilda Imperiumcz :P

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>