«

»

Led 12 2013

Historie guildy

CZ-SK guilda Imperium_CZ byla založena v roce 2006 na serveru Troy, pak se přesunula na Tibet. Existuje dodnes. Masterem je Racice_CZ (tedy já), ale s jedním z jiných charů (často se mění).
V první fázi hry bylo na serveru celkem dost Čechů a Slováků, a tak guilda bývala skoro plná (50 hráčů).
Chodily se denně trady, lovili jsme uniques (byli jsme v tom jedni z nejlepších na serveru), byl to zlatý čas.
Na stránkách Joymaxu se objevila chyba a díky ní jsem byla hacknutá i já (kromě jiných) a musela jsem začínat odznova. Spoustu lidí mě podrželo, za což jim patří dík. I proto jsem se rychle vrátila na vrchol.
V další etapě jedna guilda nestačila, založila se proto další guilda Imperium2 (a tam byli i moji kamarádi z jiných zemí). Vyhráli jsme s unií mnohokrát Fortress War (Jangan), úspěšně jsme i bránili.
Jak šel čas, hráči z evropy/usa a podobných zemí na serveru postupně ubývali a přibývali boti (goldboti) a hráči ze zemí jako Turecko či Egypt.
Tyto faktory spolu se zvyšováním lvlu a zavedením několika změn k horšímu a několika aférám s hackováním účtů způsobily to, že hra šla stále k horšímu, stala se téměř nehratelnou (pro hráče, co si nekupovali bota), stala se až otravnou.
Pak nám zemřel union leader, unie se rozpadla a vůbec asi polovina serveru přestala kvůli tomu hrát (ta polovina serveru, která byla eu/usa/apod.).
Převládající národnosti (tur, egy) se snažily ostatním hráčům udělat ze hry peklo neustálým zkoušením scamů a hacků, člověk musel být tak ostražitý, až to lezlo na nervy a hra ztratila své kouzlo, ztratila totiž pohodu a i poslední zbytky zábavnosti.
Kvůli tomu všemu se vytrácela česko-slovenská komunita ze serveru, až zbylo jen pár skalních nezdolných hráčů.
Situace se vyvíjela pořád k horšímu, až to vyvrcholilo hackem databáze všech serverů, vykradenými chary (to se týkalo cca 1/2 až 3/4 serveru). S tím skončil se SRO i poslední zbytek hráčů, přešli na private server geSRO.
Já jsem si párkrát zahrála spolu s dalšími „přeživšími“, ale nyní už se aktivně neangažuji online ve hře.
Pokud by ale někdo chtěl kontakt na poslední zbylé hráče z naší kdysi slavné guildy, ráda poskytnu :) Můžete zde zanechat komentář nebo mě kontaktovat zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>