«

»

Srp 08 2014

Silkroad Online na private serveru InPanic

Přiznám se, že jsem dříve měla k private serverům obecně docela averzi. Zřejmě jsem nenarazila na žádný server, co by za něco stál. To se teď ale změnilo – objevila jsem private server InPanic.

Na tomto privátním serveru tedy odpadají všechny problémy se špatnou nebo spíše neexistující podporou na oficiálním SRO (iSRO). Admini jsou na serveru denně přítomní (případně je lze kontaktovat i na foru) a jsou velmi milí a ochotní. S hráči např. denně normálně kecají na TS (InPanic server má vlastní TS), kde se také můžete dovolat podpory.
Díky capu 80 si zde užijete staré dobré SRO se vším všudy. Admin private serveru InPanic k tomu přidal spoustu užitečných vychytávek a odstranil některé problémy, které nás kdysi na starém SRO štvaly. Konečně doopravdy vylepšené SRO, ne ten updatovaný paskvil, který nám v současné době předvádí oficiální server iSRO.
To, co udělali ze SRO na oficiálním serveru, to už není SRO. InPanic je oproti tomu pravý nezkažený Silkroad Online, tak jak si ho my staří hráči pamatujeme a tak, jak nás bavil nejvíc. A jako bonus zde nikdy nebudete trpět nedostatkem silků (což vždy shledávám největší výhodou) – dobře si pamatuji časy na oficiálním SRO, kdy jsme si bez nákupu silků ani neškrtli. Dostáváte tady silk za každou hodinu online a ještě můžete silk a silk věci vyhrát v nespočetných soutěžích a eventech.
Expení tu není tak náročné a jde o poznání rychleji než na iSRO (díky zvýšeným expům a SP), ale zase je toto zvýšení drženo na zábavné míře – tedy ne zase ten druhý extrém z jiných private serverů, kde zabijete 1 mobku a máte lvl 20.
Server je ve všech aspektech velmi vyvážený, má i dostatečnou členskou základnu. Hráči jsou zde z celého světa, ale převažuje zde německá komunita – což je jedině plus, protože se zde (narozdíl od iSRO) nesetkáte (nebo jen velmi zřídka, mně se to zatím nestalo) s někým, kdo by se vás pokoušel okrást nebo hacknout. Hraní je proto o dost větší zábava, nemusíte se pořád hlídat a bát se o svoje věci nebo o char. Pokud by se vám i přes to něco stalo, stačí to nahlásit GM a ten uvede vše do pořádku.
Hráči jsou vesměs velmi přátelští, kolikrát vám pomůže i hráč, kterého jen tak někde potkáte a oslovíte.

Zatím mohu hraní na private serveru InPanic jedině chválit. Silkroad Online je opravdu super hra, když je v těch správných rukou. Doporučuji!

Pojďte hrát s námi, stále přijímáme hráče do naší guildy Imperium na private serveru InPanic!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>